شرکت مرسا تجارت مانا

Mersa Trading Co

مواد غذایی

تصاویر

۱۳۹۹/۰۶/۲۴
290

غذا؛ تنها صنعت پرقدرت، بخش ‌خصوصی ایران

صنعت غذا یک مجموعه تجارت جهانی در جهت تامین غذا برای جمعیت جهان می‌باشد .

اساسا غذا و خوراک، از نیاز‌های اصلی و اساسی تمامی موجودات زنده به شمار می‌رود که طبیعتاً انسان نیز از این قاعده مستثنی نیست و به تبع این ضرورت و الزام، بسترساز توسعه فرصت‌های شغلی بسیاری به شمار می‌رود.  به واقع، در سایه صنعت مواد غذایی، می‌توان به گردش مالی بسیار بالا، سود آوری قابل توجه و توسعه صادراتی مضاعف نائل شد و طبیعتا مجموعه این مولفه‌ها تسریع کننده روند توسعه اقتصادی کشور خواهد بوددر میان صنایع فعال در کشور، صنعت مواد غذایی از پویایی، پیشرفت و تنوع خاصی برخوردار است.

موقعیت خاص جغرافیایی ایران و قرار گرفتن در شاهراه مواصلاتی خاورمیانه و یکی از اصلی‌ترین محورهای تاریخی تردد و عبور و مرور در جهان و ظرفیت‌های عظیم و بالقوه برخوردار از آن، سرزمین ایران را مستعد بسیاری از فعالیت‌های تولیدی، همچون مواد غذایی و غیره کرد.

صنعت غذای ایران یکی از قدیمی‌ترین صنایع ایران است که به‌طور تاریخی عمدتا توسط بخش‌خصوصی اداره می‌شود و به همین علت نسبت به صنایع دیگر عمدتا دولتی کشور از درجه رقابت‌پذیری بالاتری برخوردار است. صنایع فعال در این حوزه خود را به جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای رقابت سخت‌تر با رقبا مجهز ساخته‌اند.

شرکت بازرگانی مرسا تجارت مانا با کادری توانا و مجرب و با بسترسازی مناسب برای مشتریان خود، زمینه جذب مشتری و فروش انواع مواد غذایی اعم از زرشک، زعفران، عناب و ... را فراهم آورده است و می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. هدف ما توسعه و کمک به چرخه اقتصادی با ارائه انواع محصولات می باشد.

برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سفارش و مشاوره

به این مطلب امتیاز دهید.

اشتراک گذاری