شرکت مرسا تجارت مانا

Mersa Trading Co

مصالح ساختمانی

تصاویر

۱۳۹۹/۰۶/۲۳
308

صنعت ساختمان ایران دارای اعتبار جهانی 

امروز در شرایطی که کشور نیاز به صادرات و اشتغالزایی دارد، می توان با استفاده از ظرفیت های صنعت ساختمان، بخش عمده نیازها را برطرف کرد. آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد که 60 تا 65 درصد از مواد معدنی استخراجی کشور مربوط به مصالح ساختمانی است و از نظر تولید سیمان ایران در بین 10 کشور شاخص قرار دارد و از نظر گچ در رتبه سوم جای گرفته است. میزان استخراج مواد معدنی از معادن کشور سالانه حدود 400 میلیون تن است. کیفیت مناسب محصولات صنایع ساختمانی ایران سبب شده تا بازارهای هدف همچنان متقاضی محصولات ایران باشند .

شرکتهای ایرانی فعال در صنعت ساختمان نیز، از اعتبار منطقه ای و جهانی برخوردارند. سالیانه سهم قابل توجهی از مصالح ساختمانی با کیفیت ایرانی راهی بازارهای صادراتی منطقه از جمله همسایگان و کشورهای حاشیه خلیج فارس می شود.

شرکت بازرگانی مرسا تجارت مانا با کادری توانا و مجرب و با بسترسازی مناسب برای مشتریان خود، زمینه جذب مشتری و فروش انواع محصولات ساختمانی اعم از کاشی، سرامیک، گرانیت، مرمریت، تراورتن، سنگ های تزیینی و ... را فراهم آورده است و می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. هدف ما توسعه و کمک به چرخه اقتصادی با ارائه انواع محصولات می باشد.

برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سفارش و مشاوره

به این مطلب امتیاز دهید.

اشتراک گذاری